Організації підтримки

Що таке організації підтримки? Це такі організації, як галузеві та інші бізнес-асоціації, торгово-промислові палати, інституції та об’єднання що відіграють ключову роль у підтримці малих та середніх підприємств (МСП) шляхом надання бізнес-консультацій та послуг щодо підтримки своїх учасників, а також шляхом сприяння поліпшенню бізнес-середовища, представляючи інтереси МСП у діалозі між державним та приватним секторами.

Європейська Бізнес Асоціація (EBA)

Асоціація, заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні з метою надати компаніям-членам можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Детальніше про діяльність асоціації, так як вона може бути вам корисна: eba.com.ua


 

Lviv Region Industry Hub (Львівський промисловий хаб)

Хаб покликаний скоординувати і підвищити взаємодію між промисловістю, закладами професійно-технічної освіти і науковими установами. В межах цього хабу будуть створені промислові кластери, відбуватиметься об’єднання промислових підприємств, переформатування підходів до професійно-технічної освіти у відповідних закладах на засадах дуальної освіти.

Детальніше про хаб: ibh.com.ua


 

Агенція європейських інновацій

Діяльність організації полягає у підтримці розвитку вітчизняного інтелектуального фахового потенціалу з метою реформування економіки та суспільного життя України у відповідності до найкращих європейських та світових стандартів. у рамках виконання заходів місцевих програм підтримки підприємництва у Львівській області та у м.Львові, а також у рамках міжнародних проектів 6 та 7 Рамкової програм ЄС і програми Допомоги Польщі для розвитку.

Дізнатися більше про діяльність асоціації: aei.org.ua


 

Інститут міста

Аналітичний центр, місією якого є об’єднання зусиль мешканців, влади та бізнесу Львова для вирішення ключових питань стратегічного розвитку міста.

Дізнатися більше про діяльність інституту: city-institute.org


 

Львівська торгово-промислова палата

Це бізнес-асоціація, яка створена для сприяння інноваційного розвитку економіки регіону та усіх видів підприємництва, підвищення конкурентноздатності ділового середовища Львівщини, його прибутковості та відповідальності перед громадою.

Дізнатися більше про діяльність палати: lcci.com.ua


 

Асоціація будівельників «Будіндустрія»

Створена на початку 2014 року будівельниками, виробниками будівельних матеріалів та експертами, з метою захисту інтересів учасників та реалізації спільних проектів.

Приєднатися до асоціації: budindustria.in.ua


 

Львівська асоціація розвитку туризму

Створена 2000 року за підтримки Міністерства Міжнародного Розвитку Великої Британії (DFID) у партнерстві із органами державного самоврядування, туристичними фірмами та організаціями Львівщини.

Детальніше про діяльність асоціації: lart.lviv.ua


 

Ділові жінки Львівщини

Спільнота допомагає у формуванні свідомої громадської активності української жінки та підвищення її соціального статусу в суспільстві шляхом створення платформи розвитку жіночих ініціатив в різноманітних сферах діяльності: культурі, освіті, бізнесі, соціумі.

Приєднатися: facebook.com


 

Рада лісового сектору у Львівській області

Постійно діючий колегіальний консультативно-дорадчий орган, утворений для напрацювання стратегічних підходів для підвищення ресурсоефективності використання лісових ресурсів області та здійснення громадського контролю над впровадженням підходу, підвищення доданої економічної вартості із одиниці обсягу заготовленої деревини, підвищення якості та кількості робочих місць у секторі та забезпечення освоєння максимального обсягу енергетичних ресурсів на основі твердого палива без нанесення шкоди довкіллю.

Детальніше про раду: derevoobrobnyk.com


 

13 Шефів

Проект, спрямований на обмін досвідом між шеф-кухарями та популяризацію гастрономічної культури. Його основною цілю є популяризація та філософія кухні, а також гастрономії в HoReCa. Шефи та ресторани будуть по черзі приймати у себе на званій вечері своїх колег. Учасники ресторани спробують здивувати своїх досвідчених колег, які вже багато чого бачили. Тим самим, кухарі можуть обмінюватися досвідом протягом року, а зустрічаючий шеф вечері проходить «іспит». Це кулінарний ХАБ який об’єднує профі гастрономії.

Детальніше про проект: facebook.com


 

Pro100 HUB – гастрономічний простір

PRO100HUB це майданчик для комунікації в HoReCa сегменті, для об’єднання навколо себе всіх гастропоціновувачів та людей гостинності. На майданчику проходять майстер класи, навчання, презентації продуктів, круглі столи та нетворкінг. Це також місце для обміну досвідом, знайомств, обговорень актуальних тем, дискусій, навчання для професіоналів та гастропоціновувачів.

Детальніше про проект: facebook.com/Pro100-HUB