Пре-кваліфікація – це процедура відбору консалтингових компаній, маркетингових компаній, організацій підтримки бізнесу та інших (далі – сервісні компанії), які можуть надавати суб’єктам малого підприємництва послуги за рахунок інноваційних, маркетингових ваучерів та ваучерів на консалтингові послуги у рамках реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.
Отримання статусу пре-кваліфікованої сервісної компанії:
- Сервісна компанія подає пакет документів агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks, що знаходиться у приміщення Business Hub за адресою вул. Шота Руставелі, 12.
- Документи приймаються із 16 до 19 вересня включно. Час прийому: 10:00 – 20:00.
- PPV Knowledge Networks передає отримані документи членам Експертної комісії, яка здійснює їх розгляд і приймає рішення про погодження пре-кваліфікації.
- Впродовж 5-ти робочих днів після засідання Експертної комісії, кожній компанії надсилається протокол засідання із результатами розгляду документів.
- Ті сервісні компанії, яким погоджено пре-кваліфікацію, департамент економічної політики включає до списку пре-кваліфікованих сервісних компаній та розміщує його на веб-сайті Львівської обласної державної адміністрації.
- Наявність у списку пре-кваліфікованих сервісних компаній є підтвердженням пре-кваліфікації і дозволяє компаніям надавати послуги суб’єктам малого підприємництва за рахунок ваучерів у рамках Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.
Вимоги до сервісної компанії, яка подає документи на пре-кваліфікацію:
- Має статус юридичної особи із реєстрацією на території Львівської області;
- Не має заборгованості із виплати заробітної плати та сплати податків;
- Має право надавати усі або частину робіт і послуг, які можуть надаватися за рахунок ваучерів;
- Має досвід надання відповідних робіт і послуг не менше 2-ох років та може надати контакти мінімум 2-ох осіб, які можуть це підтвердити.
Пакет документів на пре-кваліфікацію:
- Заява на пре-кваліфікацію згідно з формою;
- Декларація доброчесності учасника згідно з формою.
Види робіт і послуг, які можуть надаватися за рахунок ваучерів:
Інноваційні ваучери
- Дослідження та розробка нових видів продукції, що може включати конструкторські послуги, моделювання продукту, промисловий дизайн для продукту, налаштування продукту для нового типу клієнтів, розробка алгоритмів, тощо;
- Сертифікація, що може включати отримання національних сертифікатів та проведення сертифікації в міжнародних організаціях;
- Патентування;
- Ліцензування;
- Реєстрація авторського права;
- Використання послуг конструкторських лабораторій, майстерень, посередників для виготовлення прототипів тощо.
Маркетингові ваучери
- Створення/оновлення веб-сайтів, їх просування;
- Розробка бренду продукції, логотипу, дизайну упаковки;
- Поширення продукції в он-лайн магазинах;
- Розробка і видання (друк) візуальних рекламних матеріалів (листівки, брошури, флаєри, рекламні каталоги, довідники тощо);
- Участь у маркетингових заходах (виставки, промоційні кампанії, ярмарки, бізнес-покази або інші подібні заходи).
Ваучери на консалтингові послуги
- Підготовка досліджень і розробок, призначених для підвищення економічної ефективності та конкурентоспроможності бізнесу, що може включати:
- Підготовку бізнес-моделі, бізнес-плану, фінансового плану;
- Підготовку експортної стратегії компанії;
- Налагодження бізнес-процесів;
- Розробка дорожньої карти сертифікації продукції для можливості експорту в країни ЄС;
- Визначення операційного та юридичного структурування виходу на іноземні ринки (реєстрації компанії за кордоном чи роботи з дистриб’юторами тощо);
- Оцінка інвестиційної привабливості та визначення вартості бізнесу для залучення інвестицій – оцінка бізнесу;
- Оцінки бізнес-кейсів для інвестування власних ресурсів (наприклад розробки нових видів продукції, виходу на нові ринки, створення власного виробництва, придбання / продаж активів тощо) – оцінка доцільності;
- Консультаційні послуги із визначення напрямків розвитку бізнесу, здійснення стратегічного й операційного планування, з фінансових питань, маркетингової і кадрової політики, планування виробництва, що може включати:
- Проведення сесій для визначення стратегії розвитку бізнесу та пріоритетних напрямків діяльності;
- Оцінка сценаріїв розвитку компаній та визначення стратегії у структурованому процесі;
- Реалізація наступних пунктів / кроків експортної стратегії компанії.
Розмір ваучерів, який надається суб’єктам малого бізнесу:
- Не більше 50 тис. грн. на маркетингові ваучери та ваучери на консалтингові послуги;
- Не більше 100 тис. грн. на інноваційні ваучери;
- Співфінансування – не менше 30% від загальної вартості проекту.
Процедура співпраці пре-кваліфікованої сервісної компанії із суб’єктами малого бізнесу:
- Суб’єкт малого підприємництва звертається до пре-кваліфікованої сервісної компанії для отримання комерційної пропозиції, в якій повинні бути зазначені опис та вартість послуг сервісної компанії.
- Суб’єкт малого підприємництва подає документи на конкурс у департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації.
- У разі отримання ваучера за результатами конкурсу, суб’єкт господарювання укладає із пре-кваліфікованою сервісною компанією договір на виконання робіт чи надання послуг відповідно до комерційної пропозиції, яка була подана на конкурс.
- Суб’єкт господарювання повинен здійснити 100% оплату за виконані роботи чи надані послуг, а пре-кваліфікована компанія зобов’язана впродовж 2-ох місяців з дати підписання договору надати їх в повному обсязі.
У випадку виникнення питань звертатися до менеджера проектів місцевого економічного розвитку PPV Knowledge Networks Володимира Крижанівського – 067 670 35 29, vk@ppv.net.ua
ДЕДЛАЙН ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ: 19 вересня
ЗАЯВКА: http://bit.ly/2lO0ldJ