Персонал

Послуги з пошуку та підбору персоналу є важливим інструментом підтримки малого та середнього бізнесу.

Львівський обласний центр зайнятості

Львівський підрозділ державної служби зайнятості на безоплатній основі надає послуги із підбору персоналу працедавцям. Центр зайнятості переважно допомагає з працевлаштуванням персоналу робітничих спеціальностей.

Детальніше на сайті: lviv.dcz.gov.ua


 

Рекрутингова агенція Шанс

Пошук та підбір кваліфікованого персоналу у наступних галузях: управлінський персонал виробництво, будівництво (інженерно-технічні спеціалісти) торгівля фінанси, бухгалтерія маркетинг, PR, HR працівники офісу медичні працівники тощо.

Детальніше на сайті: shans.lviv.ua


 

Львівська конслатингова група

Протягом дванадцяти років компанія допомагає клієнтам знайти талановитих менеджерів і висококваліфікованих вузьких спеціалістів в галузі виробництва та дотичних до виробництва сферах: продажу технічної продукції, логістики, експорту, адміністрування, управління персоналом та фінансів.

Детальніше на сайті: lvivconsult.com


JUST FIND A JOB

Рекрутингова компанія.

— Пошук та підбір кандидатів
— Консультації

Детальніше на сторінці: facebook.com/ineedajobplease

 


Біржа праці об’єднаних територіальних громад

Біржа праці – єдина, створена саме для ОТГ, які шукають кадри, та для людей, які шукають роботу і готові прийняти виклик, змінити місце проживання чи навіть фах, аби знайти гідні умови праці, цікаву справу, нові можливості для себе і для громади.

На ресурсі також подано інформацію з питань профорієнтації, навчання, можливості щодо відкриття нового бізнесу членами громад і громадами, корисні посилання на важливі для ОТГ матеріали.

Детальніше на сайті: jobcenter-otg.com.ua