Інформаційні ресурси

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Львів

Центр заснований на базі агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks і є центром тяжіння для малого та середнього бізнесу в регіоні, середовищем розвитку бізнесу у місті. Це фізичний простір з доступом до широкого кола послуг підтримки бізнесу для підприємців – як початківців, так і власників середніх бізнесів.

Детальніше на сайті та Фейсбук-сторінці


 

Карта можливостей для МСБ

За допомогою карти можливостей дізнайтесь, як вийти на міжнародні ринки, де знайти фінансові ресурси та як розвинути навички ведення бізнесу і покращити діловий клімат в країні.

Детальніше про можливості: smemap.eu4business.eu


Business Lens

Business Lens — інструмент покликаний допомогти Вам прискіпливіше подивитися на Ваш бізнес. На основі детальної анкети Business Lens фокусується на Вашому бізнесі та проводить оцінку згідно бальної системи за сьома ключовими аспектами:

  1. фінансовий менеджмент та виробничі показники,
  2. знання ринку, маркетинг та продажі,
  3. кадрові питання,
  4. стратегія та організаційна структура,
  5. управління ризиками та операційна діяльність.

Business Lens проаналізує надані Вами дані, щоби Ви змогли подивитися на свій бізнес під іншим кутом, що допоможе виявити Ваші сильні риси, а також, що найважливіше, знайти можливості для подальшого розвитку.

Після заповнення анкети Business Lens сформує звіт за Вашими результатами, а також покаже, яким чином Ви можете удосконалити Ваш бізнес, забезпечити його фінансування та багато, багато іншого. Такий звіт допоможе прискорити розвиток Вашого бізнесу, добравши Вам відповідні інструменти, такі як ділові консультації, доступ до фінансування від одного з наших банків-партнерів, розвиток Ваших ділових якостей або просто зустріч з іншими підприємцями.

Business Lens розроблено за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

Детальніше про інструмент: http://ebrdbusinesslens.com