Тренінг «Операційний менеджмент для сервісних компаній»

13-14, 20-21 вересня, Львів

Тренінгова програма “Операційний менеджмент для сервісних компаній” відбудеться 13-14 та 20-21 вересня у м. Львові. Тренінг орієнтований на власників, операційних директорів, менеджерів малих та середніх бізнесів.

🎯 В РЕЗУЛЬТАТІ ТРЕНІНГУ ВИ:
— отримаєте практичні навички та знання, що допоможуть сформувати та/або налагодити систему операційного менеджменту в компанії;
— зрозумієте основні й допоміжні бізнес-процеси та опишите їх для власного бізнесу;
— опрацюєте та проаналізуєте функціональну структуру компанії;
— визначите та прорахуєте індикатори (показники) ефективності важливих процесів компанії.

✉️ РЕЄСТРАЦІЯ: http://bit.ly/Operations_Management_BISC

🎓 ТРЕНЕРИ

Наталія Садова — операційний директор IT компанії Readdle. Обіймала посаду маркетинг-менеджера в компанії Barry Callebaut, регіонального менеджера в компанії Villeroy & Boch. В 1999-2003 була президентом AIESEC в Україні. Має великий досвід в операційному управлінні бізнесом, стратегічному маркетингу, роботі з ключовими клієнтами, розвитку бізнесу.

Andrey Nikolov — бізнес-тренер, експерт в області кризового управління. Має управлінський досвід у виробничому і медіасекторі, досвід реалізації HR-проектів в компаніях FMCG. Проводить тренінги в області комунікації і управління. Автор моделі корпоративної ефективності. Стратегічний директор Асоціації HRFORUM.

📂 ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ

Модуль 1 (13 вересня, 9:00-18:00) — Персонал;
Модуль 2 (14 вересня, 9:00 – 18:00) — Клієнти та підрядники.
Модуль 3 (20 вересня, 9:00-18:00) — Бізнес процеси;
Модуль 4 (21 вересня, 9:00-18:00) — Фінанси
OKR (Objectives and Key Results);

Детальніша програма тренінгу: http://bit.ly/2lOW89A

📍ЛОКАЦІЯ: Business Hub, вул. Шота Руставелі 12, Львів

ВАРТІСТЬ: 9 500 грн (з ПДВ)

У вартість тренінгу включені каво-перерви, обіди та роздаткові матеріали.

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтесь до менеджера ЦІПБ м. Львів — тел. +38 067 67 47 012 або пошта: lviv@bisc.org.ua

Програма реалізується Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові, заснованим на базі агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.