Розвиток компетенцій

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Львів

Центр інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ) у м. Львів проводить навчальні та тренінгові програми для малих та середніх підприємств.Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу є однією з ініціатив Європейського Союзу — EU4Business. Ініціатива #EU4Business фінансується ЄС та реалізується ЄБРР.

Дізнатися більше про події та взяти участь можна звернувшись до координатора Центру — тел.: + 38 067 67 47 012; + 38 067 56 00 693; пошта: lviv@bisc.org.ua, сторінка Фейсбук.

Детальніше про події Центру на сайті: https://www.bisc.org.ua/centers/lviv

 


Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS)

Бізнес-школа Українського Католицького Університету проводить середньо- та короткострокові навчальні програми, 1,5-річну програму Key Executive MBA для власників бізнесу, програму магістерського рівня MA in Human Resources and Organizational Development  для молодих спеціалістів із досвідом роботи у сфері управління персоналом та випускників вишів, які хочуть працювати у сфері HR й отримати поглиблені знання і навички в напрямі навчання і розвитку персоналу або організаційного розвитку та інші програми.

Детальніше про бізнес-школу та програми можна дізнатися на сайті: lvbs.com.ua


Центр підтримки підприємництва

Центр підтримки підприємництва створений для стимулювання підприємницької активності в місті Львові, збільшення конкурентоспроможності малих та середніх підприємств. Центр створений за підтримки Львівської міської ради.

Центр сприяє зростанню компетентності львів’ян різного віку у підприємництві та зацікавленості в початку власної справи. Освітні активності Центру у другому півріччі 2019 р.:

  • «Вчимося бізнесу» — курс тренінгів для підприємців-початківців та осіб, які хочуть розпочати власну справу
  • «Шкільне підприємництво» — основи бізнесу для підлітків
  • «Соціальне підприємництво» — створення та функціонування підприємств для забезпечення потреб соціально-вразливих категорій населення
  • «Жінки в бізнесі» — для жінок які створюють або розвивають власну справу
  • Цикл навчання для експортерів

Детальніше про Центр та програми можна дізнатися на сайті: city-adm.lviv.ua