Розвиток компетенцій

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Львів

Центр інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ) у м. Львів проводить навчальні та тренінгові програми для малих та середніх підприємств.

Події для МСП в 2019 році:

Дізнатися більше про події та взяти участь можна звернувшись до координатора Центру —тел.: + 38 067 67 47 012; + 38 067 56 00 693; пошта: lviv@bisc.org.ua, сторінка Фейсбук.

Детальніше про події на сайті: https://www.bisc.org.ua/centers/lviv

Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу є однією з ініціатив Європейського Союзу — EU4Business. Ініціатива #EU4Business фінансується ЄС та реалізується ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.


Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS)

Бізнес-школа Українського Католицького Університету проводить середньо- та короткострокові навчальні програми, 1,5-річну програму Key Executive MBA для власників бізнесу, програму магістерського рівня MA in Human Resources and Organizational Development  для молодих спеціалістів із досвідом роботи у сфері управління персоналом та випускників вишів, які хочуть працювати у сфері HR й отримати поглиблені знання і навички в напрямі навчання і розвитку персоналу або організаційного розвитку та інші програми.

Детальніше про бізнес-школу та програми можна дізнатися на сайті: lvbs.com.ua